O mnie

.

.

Jestem twórcą i założycielem Centrum Psychoterapeutycznego Piękny Umysł usytuowanego w Gdańsku w pięknej części górnego Wrzeszcza, od 10 lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych, terapię par i rodzin. W Centrum Piękny Umysł współpracuję z kilkoma psychoterapeutami.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Sopocie. Specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego. Jestem w trakcie podyplomowego szkolenia do certyfikacji psychoterapeuty w nurcie Systemowo – Psychodynamicznym. Szkolenie pod patronem Fundacji Kontekst na rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin w Krakowie. Wpis na listę psychoterapeutów można zobaczyć tutaj.

Jestem również terapeutą rodzinnym. Ukończyłam 2,5 letnie podyplomowe szkolenie Systemowe Rozumienie Rodziny. Szkolenie pod patronem Fundacji Rozwoju Psychoterapii w Krakowie. Ukończyłam także szkolenie podstawowe i zaawansowane z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pod patron CTSR w Sopocie. Uczestniczyłam na przełomie wielu lat w różnych szkoleniach i warsztatach. Szczegóły można zobaczyć tutaj.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Pracuję pod stałą pieczą superwizora – psychologa, certyfikowanego psychoterapeuty Ryszarda Matląga. Odbyłam terapię własną oraz staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

Jestem także doświadczonym przedsiębiorcą. Posiadam 20 letnią praktykę w marketingu i reklamie oraz w zarządzaniu firmami i zasobami ludzkimi.

.

Zapraszam do terapii!

Z czym możesz się zgłosić: 
depresja, zaburzenia nastroju
stany lękowe, nerwica, ataki paniki
trudności w relacjach z innymi ludźmi 
kryzys zawodowy, partnerski
żałoba, strata
niska samoocena 
objawy psychosomatyczne 
wypalenie zawodowe
stres o różnym podłożu

.

.

Psychoterapia Gdańsk

.

.