O mnie

Psychoterapia Gdańsk

Od 10 lat pracuję w gabinecie z osobami, które potrzebują wsparcia psychologicznego.

Jestem twórcą Centrum Psychoterapeutycznego Piękny Umysł, które usytuowane jest w Gdańsku. W Centrum współpracuję również z kilkoma psychoterapeutami.

Psycholog i psychoterapeuta Gdańsk

Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Sopocie. Specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego.

Ukończyłam 2,5 letnie podyplomowe szkolenie Systemowe Rozumienie Rodziny. Szkolenie pod patronem Fundacji Rozwoju Psychoterapii w Krakowie.

Ukończyłam także podstawowe i zaawansowane szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pod patronem CTSR w Sopocie.

Jestem w trakcie 4 letniego podyplomowego szkolenia do certyfikacji psychoterapeuty w nurcie Systemowo – Psychodynamicznym. Szkolenie pod patronem Fundacji Kontekst na rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin w Krakowie.

Ukończyłam szereg szkoleń i warsztatów z dziedziny psychologii i psychoterapii, aby móc lepiej rozumieć swoich pacjentów. Szczegóły przebytych szkoleń można zobaczyć tutaj.

Członek PTP i SNP PTP

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Wpis na listę psychoterapeutów można zobaczyć tutaj.

Pracuję pod stałą pieczą superwizora – psychologa, certyfikowanego psychoterapeuty Ryszarda Matląga. Odbyłam terapię własną oraz staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

Posiadam również 20 letnią praktykę w marketingu i reklamie oraz w zarządzaniu firmami i zasobami ludzkimi.

Leczenie zaburzeń lękowych i leczenie depresji Gdańsk

Na codzień pracuję z osobami które doświadczają lęków, dużego napięcia, mają objawy nerwicy, borykają się ze zmiennymi nastrojami, depresją, atakami paniki czy objawami psychosomatycznymi. Pracuję również z osobami, które mają trudności w relacjach, przeżywają kryzysy, stratę bliskiej osoby, doświadczają żałoby, mają niską samoocenę lub niskie poczucie wartości.