Rekomendacje

Tutaj możesz zostawić swoją opinię DZIĘKUJĘ BARDZO!

Tutaj znajdziesz rekomendacje moich pacjentów 🙂

Natalia
Użytkownik zweryfikowany 30 grudnia 2022, Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl więcej

Wprawdzie mój kontakt z panią Marzeną ograniczył się do kilku wizyt, ale były to bardzo ważne dla mnie spotkania podczas których zostałam wysłuchana z dużą uważnością. Jedynie ograniczony czas z mojej strony nie pozwalał mi na kontynuację, ale nawet tak niedługa terapia wiele mi dała. Przede wszystkim pani Marzena bardzo waży słowa, słucha i daje się wygadać. Nie narzuca swojej opinii i myśli, podaje bardziej kwestie do rozważenia, co jest super ważne bo jednocześnie uczy spojrzenia na problem z różnych stron. Dzięki temu mialam poczucie, że jestem w stanie dźwignąć problemy bo czulam się bardziej przygotowana i wyposażona właśnie w taką umiejętość zdystansowania się i przemyślenia różnych rzeczy. Bardzo dziękuję!

Klaudia P.
Użytkownik zweryfikowany 7 kwietnia 2022, Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl więcej

Uczęszczałam na spotkania u pani Marzeny pół roku. To jak ta kobieta mi pomogła jest niewiarygodne. Dostałam ogromne wsparcie, opiekę i miałam osobę której mogłam powiedzieć wszystko co leży mi na sercu. Pani zadbała o mnie w każdym aspekcie – fizycznym (zleciła badania, znalazła lekarzy) oraz głównie w psychicznym. Naprawdę bardzo dużo zawdzięczam pani. Nawet gdy skończyłam terapie zadbała o opiekę nade mną. Była dla mnie ogromnym wsparciem gdy moje życie obróciło się o 180 stopni (wyprowadzka, studia i praca których nienawidziłam) . Również o kolejne się obróciło dzięki pani. Zmieniłam prace bo uwierzyłam w swoje możliwości. Zaczęłam spełniać marzenia. Zmieniłam również kierunek studiów o jakim marzyłam. Pani mi uświadomiła ze na to zasługuje. To jakie zmiany we mnie zaszły dzięki pani jest niewiarygodne. Każdy zasługuje na taka panią Marzenę w swoim życiu, która zadba, wysłucha, zapewni opiekę i uświadomi własną wartość. Nie mogłam lepiej trafić 🙂

Weronika Zaręba
Użytkownik zweryfikowany 9 lutego 2022, Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl więcej

W poszukiwaniu odpowiedniego specjalisty natrafiłam na Panią Marzenę. Opis na znanym lekarzu totalnie do mnie przemówił. Czułam, że jest mowa o mnie, że Pani Marzena zaprasza mnie do siebie 🙂 Jednocześnie ważne dla mnie było aby trafić pod skrzydła kogoś kto pogłębia swoją wiedzę cały czas oraz poddaje się superwizji. Pani Marzena zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest osobą bardzo profesjonalną, ciepłą, spokojną, potrafi doskonale wysłuchać oraz wtrącić psychologiczne smaczki kiedy trzeba. Samo miejsce w którym odbywają się spotkania jest przytulne i domowe (zapalone świeczki, wygodne fotele, chusteczki w pogotowiu ;)). Dzieląc się swoimi problemami bardzo ważne jest aby miejsce ku temu było bezpieczne oraz komfortowe. Na terapię uczęszczałam około 5 miesięcy (ze względu na przeprowadzkę do innego miasta zdecydowałam się zrezygnować). Przez ten okres wiele się we mnie zmieniło – na lepsze! Pani Marzena każdy mój problem rozkładała na czynniki pierwsze, drążyła temat, docierała momentami do trudnych wspomnień, dokładnie się temu przyglądając. Dzięki czemu mogłyśmy razem to wszystko rozwiązać. Realnie czułam, że Pani Marzenie zależy na tym aby mi pomóc. Ciężko mi napisać krótką opinie, czy wylewać osobiste przeżycia jednak tyle ile się we mnie zmieniło przez te 5 miesięcy dzięki Pani Marzenie to głowa mała. Po drodze miałam swoje „dołki”, jednak zawsze wychodziłam ze spotkań lżejsza na duchu, spokojniejsza, zaopiekowana, z nadzieją na lepsze jutro. To „lepsze jutro” jest u mnie dzisiaj 🙂 Z czystym sumieniem polecam!

Wojciech
Użytkownik zweryfikowany 22 listopada 2021 więcej

Pani Marzena wsłchując się w potrzeby obu stron w sposób przemyślany wprowadziła nas w proces. Serdecznie polecam!

Klaudia K.
Użytkownik zweryfikowany 8 listopada 2021 więcej

Po wielu miesięcach psychicznych wzniesień i upadków jestem szczęśliwa. Pokonałam traumy i wygrałam nierówną walkę z depresją. I nie zrobiłabym tego sama. Całym sercem polecam. Wspaniała osoba która pomaga rozwiać to co wydaje się pozornie nie do rozwiązania. Pierwsza terapia na której nigdy nie poczułam się niekomfortowo, a wręcz czułam że mam wsparcie i pomoc której potrzebowałam. Oby więcej takich specjalistów!

TM
Użytkownik zweryfikowany 24 sierpnia 2021 więcej

Jestem w terapii już od dłuższego czasu. Pani psycholog to kompetentna, empatyczna i godna zaufania osoba. Udało nam się stworzyć odpowiednią relacje klient – terapeuta. Mogę szczerze polecić panią psycholog. Jestem zadowolona z efektów psychoterapii, ale należy pamiętać, że one w znacznej mierze zależą od naszego zaangażowania i podjętej pracy.

Więcej opinii znajdziesz na stronie znanego lekarza, tutaj!