O mnie

.

.

Jestem twórcą i założycielem Centrum Psychoterapeutycznego „Piękny Umysł” usytuowanego w pięknej części górnego Wrzeszcza, tutaj również współpracuję z kilkoma psychoterapeutami.

Ciągle odkrywam nowe horyzonty, poznaje ciekawych ludzi, którzy mają różne spojrzenia na świat, siebie i swoje jestestwo. Doświadczam coraz częściej jak ogromny wpływ na nasz umysł ma to, jak obchodzimy się z naszym ciałem oraz jak wpływa zaniedbanie emocjonalne, na to jak się czujemy. Obserwuję jak trudno w tym pędzącym świecie zatrzymać się choć na chwilkę, jak często żyjemy przeszłością lub przyszłością zaniedbując teraźniejszość, dobre relacje oraz swobodne doświadczanie świata. Uważam, że życie na „tu i teraz” jest warte doświadczania, potrafi być piękne, pachnące, smaczne i harmonijne! 

Uwielbiam podróże, obserwować przyrodę, niebieski kolor nieba i wiosnę. Odkrywam również uroki jesieni, jej barwy, naukę spowalniania zgodnie z naturą oraz przyjemność z otulania się miękkimi tkaninami, zapachem świeczek i gorącej herbaty z miodem. Ciekawi mnie architektura starożytna i geniusz ówczesnych cywilizacji. Fascynuje mnie umysł człowieka i funkcjonowanie mózgu. Na codzień rozwijam się również duchowo poznając świat medytacji i bliskości ze sobą. Spełniam swoje marzenia ucząc się gry na pianinie i pobierając nauki śpiewu. Prywatnie jestem żoną, mamą i posiadaczką puchatego dachowca 🙂

.

.

.

.