Psychoterapia rodzinna

Bardzo wiele konfliktów i problemów rodzinnych wynika z braku umiejętności prawidłowej komunikacji między poszczególnymi członkami rodziny. Narastające trudności prowadzą do kłótni i nieporozumień, co w konsekwencji negatywnie odbija się na relacjach między małżonkami i dziećmi. Zaradzić temu może wizyta u sprawdzonego terapeuty, który pomoże rozwiązać istniejące konflikty oraz zapobiegać im w przyszłości.

Kłótnia rodziców Psycholog

Gabinet prowadzony przez psychologa, psychoterapeutę Marzenę Reszczyńską-Owczarek w Gdańsku to profesjonalna pracownia psychologiczna, która gwarantuje swoim pacjentom wysokiej jakości usługi, zawodową dyskrecję oraz konkretną pomoc w danej sprawie. Swoje usługi świadczy dla mieszkańców Trójmiasta i okolic, a zwłaszcza Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Psychoterapia rodzinna skierowana jest dla rodziców z dziećmi oraz osób, które nie mają dobrych relacji z teściami lub własnymi rodzicami.

Wspólne wsparcie

Nie ulega wątpliwości, iż wsparcie i zrozumienie są kluczowymi czynnikami decydującymi o poprawie rodzinnych relacji. Bardzo ważna jest profesjonalna pomoc, jakiej udziela psycholog, niemniej osobami decyzyjnymi w sprawie rozwiązania danego konfliktu są sami pacjenci. To właśnie wspólna rozmowa z rodziną przy jednym stole w obecności neutralnej osoby trzeciej bardzo często pozwala na nowe spojrzenie na problem i dostrzeżenie wyjścia z trudnej sytuacji.

Zapraszam do kontaktu.