Psycholog Gdańsk

Psycholog Gdańsk


Nasze Centrum Psychoterapii oferuje pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie. Nasi psychologowie to dobrze wykształceni profesjonaliści, którzy skupiają się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta.

W czym pomaga psycholog?

Psycholog może pomagać w rozmaitych obszarach, takich jak:

  1. Problemy emocjonalne: Pomoc w radzeniu sobie z depresją, lękiem, stresem czy traumą.
  2. Problemy interpersonalne: Przygotowanie do radzenia sobie z konfliktami, budowanie zdrowych relacji, czy też umiejętne komunikowanie się.
  3. Zarządzanie stresem: Udzielanie narzędzi i technik radzenia sobie z codziennym stresem oraz naciskami życiowymi.
  4. Problemy życiowe: Pomoc w podejmowaniu decyzji, radzenie sobie z utratą, kryzysami życiowymi i trudnościami adaptacyjnymi.
  5. Samorealizacja i rozwój osobisty: Wsparcie w określeniu celów, rozwijaniu potencjału, poprawie samooceny i budowaniu pewności siebie.
  6. Zaburzenia psychiczne: Diagnozowanie i kierowanie do dalszego leczenia u psychoterapeuty różnych zaburzeń psychicznych, takich jak zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, nerwica, depresja, .
  7. Problemy edukacyjne: Pomoc w radzeniu sobie z trudnościami szkolnymi, uczeniem się oraz planowaniem kariery.
  8. Zaburzenia zdrowia psychicznego: Wsparcie osób z chorobami psychicznymi, zarówno w procesie diagnostyki, jak i terapii.Pomoc psychologiczna w Gdańsku

Psycholog po wstępnej diagnozie i zapoznaniu się z trudnościami pacjenta, najczęściej pokieruje taką osobę dalej. Zazwyczaj pacjent kierowany jest do psychoterapeuty, jeśli jest taka potrzeba to również do psychiatry.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do różnorodnych wyzwań emocjonalnych. Bezpieczna przestrzeń terapeutyczna jaką stwarzamy, pozwoli Ci zgłębić swoje emocje i rozwijać się osobowo. Skorzystaj z naszych usług psychologicznych, aby odkryć siłę wewnętrzną i poprowadzić pełniejsze, bardziej satysfakcjonujące życie.

Skontaktuj się z nami 📞


Adres:
ul. Wassowskiego 12/13/1A
Gdańsk – Wrzeszcz 
telefon: +48 539 944 288
mail: rejestracja@pieknyumysl.net