Konsultacja psychologiczna


Czym jest konsultacja psychologiczna?

Konsultacja psychologiczna to spotkanie z psychologiem mające na celu omówienie problemów, trudności czy kwestii związanych z psychiką i emocjami. Podczas konsultacji psycholog słucha pacjenta, pomaga zidentyfikować trudności, a także oferuje wsparcie i ewentualnie wskazuje na dalsze kroki, takie jak rozpoczęcie psychoterapii.

To spotkanie może obejmować rozmowę, diagnozę problemu, a także udzielenie pierwszych wskazówek lub porad. Konsultacja psychologiczna jest często krótkotrwała i ma na celu zrozumienie istoty problemu oraz ocenę, czy potrzebna będzie psychoterapia.

Warto podkreślić, że konsultacja psychologiczna nie zastępuje psychoterapii, ale może stanowić pierwszy krok w kierunku lepszego zrozumienia własnych trudności i znalezienia odpowiedniego wsparcia.

Psycholog w Gdańsku zaprasza na konsultacje psychologiczną

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, zapraszamy do skorzystania z naszej konsultacji psychologicznej u doświadczonych psychologów. Te kilka pierwszych spotkań umożliwi wstępne rozpoznanie przyczyny Twoich problemów i ewentualną propozycję dalszej pracy w formie psychoterapii.

Nasi psycholodzy i psychoterapeuci oferują szeroki zakres pomocy psychologicznej. Zajmują się zaburzeniami nastroju, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, atakami paniki, kryzysami życiowymi, doświadczeniem traumy, stratami różnego rodzaju, doświadczeniem żałoby i różnymi problemami psychologicznymi. Niezależnie od tego, czy borykasz się z nerwicą, depresją, stresem czy problemami relacyjnymi, nasi doświadczeni psycholodzy są tu, aby Ci pomóc. Wspólnie będziemy pracować nad zrozumieniem korzeni Twoich trudności i opracujemy spersonalizowany plan terapeutyczny.

Dlaczego warto wybrać naszego psychologa?


Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwego dla Ciebie psychologa lub terapeutę!


Zapraszamy do kontaktu!