Piotr Feja
Możesz się ze mną kontaktować pod nr tel. 501 078 360

Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, a także treningów, warsztatów oraz szkoleń. Pracowałem jako socjoterapeuta w Szkolnym Ośrodku Socjoterapii, którego byłem współzałożycielem, w świetlicy socjoterapeutycznej, jako psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, w Ośrodku Adopcyjnym, na oddziale onkologicznym szpitala klinicznego dla dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Pogotowiu Opiekuńczym dla małych dzieci.

Pracowałem również jako wykładowca psychologii na uczelniach: Uniwersytecie Łódzkim, Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Obszar moich zainteresowań zawodowych to: pomoc w kryzysach indywidualnych i rodzinnych (rozstanie, żałoba, strata), wspieranie rozwoju osobistego, praca z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju i emocji, a także zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuję się także terapią par i małżeństw oraz wsparciem rodziców w problemach wychowawczych związanych z okresem dorastania.

Serdecznie zapraszam!