Psychoterapia par i małżeństw

Najwięcej konfliktów między dwojgiem partnerów powstaje w momencie wspólnego rozpoczęcia życia, planów na przyszłość czy wychowywania dzieci. Niezwykle pomocna może okazać się wtedy interwencja psychologa, psychoterapeuty, który jako osoba bezstronna i nie oceniająca spogląda na problemy klienta z pewną świeżością, z troską o potrzeby każdego z partnerów oraz z innej perspektywy.

kłotnia pary psycholog

Psychoterapia par i małżeństw pozwala zazwyczaj znaleźć źródło konfliktu, tłumaczy zależności personalne między partnerami i osobami trzecimi oraz ich negatywny wpływ na relację między dwoma kochającymi się osobami. Psycholog, psychoterapeuta Marzena Reszczyńska-Owczarek proponuje psychoterapię systemową par, która pozwala zrozumieć postępowanie bliskich nam osób, uzyskać odpowiedź dlaczego działają w określony sposób, co nimi kieruje i czego potrzebują od życia.

Decydując się na psychoterapię dla par nie tylko zadbasz o poprawę relacji z partnerem, ale przede wszystkim pomożesz sobie, troszcząc się o własne zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. Tłumienie problemów nie tylko nie rozwiązuje problemu, ale również negatywnie odbija się na zdrowiu fizycznym. Nie pozwól, aby tego typu trudności dominowały Twoim życiem, już dziś sięgnij po profesjonalną pomoc i uwolnij się od problemów.

Poradnia psychologiczna świadczy swoje usługi w Gdańsku i są skierowane dla osób mieszkających na terenie Trójmiasta.

Potrzebujesz pomocy? Zapraszam do skontaktowania sie ze mną