Oferta

Pracuję w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Natomiast czerpię również wiedzę z innych nurtów psychoterapeutycznych, takich jak psychoterapia behawioralno-poznawcza, psychoterapia ericksonowska, czy psychoterapia skoncentrowana na rozwiązaniach. Głównym założeniem każdego podejścia psychoterapeutycznego jest budowanie bezpiecznej więzi z terapeutą oraz poszerzenie świadomości o samym sobie oraz umiejętność zobaczenia siebie w kontekście różnych zależności.


  • Konsultacja psychologiczna – to jednorazowe spotkania które służą temu, aby zobaczyć z jakim problemem przychodzisz, co możemy na to zaradzić i czy jest potrzeba więcej spotkań, aby rozwiązać temat. Zajmuję się zaburzeniami nastroju, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, atakami paniki, kryzysami życiowymi, doświadczeniem traumy, stratami różnego rodzaju, doświadczeniem żałoby.

  • Psychoterapia indywidualna – następuje po kilku konsultacjach psychologicznych i służy temu, aby rozwiązać problem z którym przychodzisz. Moją rolą jest Ci towarzyszyć w trudnych chwilach i pokazywać szerszą perspektywę widzenia siebie oraz wypracowywać wspólnie różne możliwości rozwiązań Twoich problemów.

  • Terapia pary – są to spotkania służące naprawie relacji pomiędzy partnerami. W trakcie terapii szukamy źródła powstania problemu, partnerzy uczą się mówić o swoich potrzebach, marzeniach, fantazjach, lękach… Jest to odpowiednie miejsce do przetrwania wspólnego kryzysu, do porozmawiania o ewentualnej zdradzie jednego z partnerów, do przeżycia wspólnie różnych strat (kogoś bliskiego, pracy, zdrowia) i szukania wspólnych rozwiązań co dalej robić.

  • Terapia rodzinna – są to spotkania wszystkich członków rodziny lub tych których przybycie jest możliwe, po to aby zmniejszyć konflikt, który panuje w rodzinie. Na terapii rodzina uczy się lepiej komunikować między sobą, mówić o swoich uczuciach, obawach, żalach, czy potrzebach… Terapia wpływa na poprawę bliskości, pokazuje jak być uważnym na siebie nawzajem, uczy stawiania granic innym członkom rodziny, które są niezbędne do dobrego funkcjonowania całego systemu rodzinnego.

Potrzebujesz pomocy? Zapraszam do kontaktu

Swoje usługi świadczę na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i województwo pomorskie.